Projeksiyon Perde

Projeksiyon perdeleri iki çeşit üretilmektedir. Genel olarak standart ölçülerde hazır olarak satışa sunulmuş bir üründür. Duvara veya tavana monte edilebilen çeşidi ve ayaklı tipte çeşitleri vardır. Duvara monte edilebilen çeşidine Storlu projeksiyon perde, ayaklı olanına ise tripod projeksiyon perde adı verilmiştir. Ürün ışığı dağıtmayan özel bir kumaştan mamuldür. Mekanizma sistemi yaylı mekanizmadır. Çok fazla yer tutmaz ve pratiktir. Tripod olanı ise portatif olup kullanılmadığı zaman katlanarak kutusuna koyulabilir özellikte olup o da çok fazla yer işgal etmez.

Motorlu projeksiyon perdeler ve manuel projeksiyon perdeler istenirse özel ölçülerde de yapılabilmektedir. Üretimi firmamız tarafından yapılmakta olup 5 yıl garanti verilmektedir.

Çeşitleri
Motorlu Projeksiyon Perdesi
Manuel Projeksiyon Perdesi
Ayaklı Taşınabilir
Projeksiyon Perdeleri
Storlu Tavana ve Duvara Monte Edilebilir Projeksiyon Perdeler
Ters Projeksiyon Perdesi
Ters Projeksiyon Filmi

Ters Projeksiyon Perdesi

Ters projeksiyon perdeleri adından anlaşılacağı gibi, görüntünün perdeye ters yansıtılması ile görüntünün diğer taraftan izlenmesine olanak verir. Transparan özellikte olup görüntü kaybı olmadan izlenebilmektedir. Ürün tanıtımlarınızda, vitrinlerinizde, toplantılarınızda, gösterilerinizde yüksek verimlilik ve ekonomik kalan ters projeksiyon perdeleri, küçük alanlarda kısıtlı imkanlarla sunum imkanı vermektedir.